flight Запчастини

Оригинальные запчасти для самолетов и вертолетов сопровождаются сертификатами EASA Form-1, если поставляемые запчасти поставляются из Европы. Поставки запчастей из США сертифицированы по форме 8130-3 FAA в полном соответствии с требованиями Федеральных авиационных правил в отношении поставки запчастей и компонентов для технического обслуживания самолетов. Общие правила и процедуры технического обслуживания предусматривают процедуры приема и проверки компонентов и материалов от поставщиков. В частности get ATPL training, детали ВС должны иметь сертификаты (бирки, ярлыки) качества (летной годности), подтверждающие производство данного компонента в соответствии с установленными требованиями (FAA Form 8130-3 или EASA Form-1).

Запчастини

Покупка і заміна запчастин

Пральна машина – важливий елемент нашого щоденного побуту, яка дозволяє заощадити значну частину часу та провести його з користю. При виникненні поломки більшість власників намагаються самостійно полагодити, при цьому не розуміючи, що наносять більше шкоди та призводять до необхідності більш вартісного ремонту.

Звернувшись в наш сервіс Ви отримаєте якісний ремонт та ряд порад, які дозволять максимально продовжити термін експлуатації пральної машини. Придбані запчастини у нас мають легальне походження та підлягають гарантійному обслуговуванню відповідно до умов виробника. У нас мінімальні ціни на запчастини та встановлення.

Наші спеціалісти допоможуть підібрати та придбати необхідні Вам деталі, а майстри забезпечать швидкий та якісний ремонт.


Замовити ремонт пральної машини дуже просто! Достатньо всього лише нам зателефонувати та коротко описати менеджеру Вашу проблему та визначитись з часом візиту до Вас майстра.

Оплату Ви здійснюєте за результатами виконаних робіт.


Телефон

097 03 03 911