Про нас

«Servicedom» надає широкий спектр ремонтних та діагностичних послуг, орієнтованих на попередження та усунення поломок. З нами Ви зможете заощадити сімейний бюджет, час та свої нерви.

Для кожної господарки поломка пральної машини – справжня трагедія. яким би не було якісне обладнання, рано чи пізно побутова техніка, навіть самих відомих брендів, може зламатись.

Колектив компанії «Servicedom» складається з справжніх професіоналів, які мають багаторічний досвід та можуть відремонтувати практично будь-яку поломку. Для ремонту ми використовуємо тільки нові якісні деталі.

Замовивши ремонт пральної машини , Ви самі зможете оцінити наш сервіс, починаючи від зручності оформлення заявки та закінчуючи роботою менеджерів та профільних майстрів.

Для нас дуже важливо, щоб після ремонту пральна машина клієнта надійно працювала як можна довше. Тому майстер після проведення ремонту запропонує проводити планове сервісне обслуговування, щоб не допускати виникнення поломок в майбутньому.

Крім того, спеціаліст дасть корисні поради щодо експлуатації та догляду за пральною машиною, виконання яких продовжить її життя.

Ми виконуємо ремонт пральної машини будь-якого бренду у Вас вдома та даємо гарантію на виконані роботи.

З нами Ви маєте можливість заощадити сімейний бюджет, час та кошти!

Замовити ремонт пральної машини дуже просто! Достатньо всього лише нам зателефонувати та коротко описати менеджеру Вашу проблему та визначитись з часом візиту до Вас майстра.

Оплату Ви здійснюєте за результатами виконаних робіт.

Телефон

097 03 03 911